Субота, 15.08.2020, 13:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст. №4 

Категорії розділу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Результати шкільних олімпіад 2019-2020 н.р.

.

Філія Гребінківська ЗОШ І- ІІ ступенів № 2

Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І- ІІІ ступенів № 4

 

НАКАЗ

 

25. 10. 2019                                                                                                                № ____

 

Про підсумки проведення

 шкільних предметних олімпіад

           

            З метою виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, а також стимулювання самостійної роботи школярів щодо вивчення окремих предметів відповідно до визначених шляхів розв’язання методичної проблеми школи, пов’язаної із запровадженням диференційованого підходу до навчання та виховання дітей в школі, на виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 01.10.2018 року № 63 з 15 жовтня по 25 жовтня 2019 року були проведені шкільні предметні олімпіади.

Переможцями визнано таких учнів школи:

 

Українська мова

7 клас -  І місце - Дарнопих Богдана , Дячина Ангеліна

8 клас – І місце – Котенко В., ІІ місце – Рубцов І.

            9 клас – І місце - Коломієць Н.

 

Математика

3 клас – І місце Мельник В.

4 клас – І місце Романюк Н. ІІ місце – Дяченко М.

5 коас – І місце Чаплигіна С., ІІ місце – Стрижак Б.

6 клас – І місце – Гріпіч Д.

7 клас – І місце - Дарнопих Богдана , Дячина Ангеліна

9 клас –  І місце -Коломієць Н.    Іващенко Л.

Історія

            8 клас – Котенко В.

9 клас – Коломієць Н.

Правознавство

            9 клас – Ціко А.

 

Географія

8 клас – Котенко В.

           9 клас – Коломієць Н.,  Чевельча М.

 

 

Фізика

7 клас – Лонкаревич П.

 

           9 клас – Опришко С.

Інформаційні технології

           8 клас – Котенко В.

            9 клас – Опришко С.

Біологія

            8 клас – Андрущенко А.

9 клас – Ціко А.

Хімія

7 клас – Дарнопих Б.

8 клас – Котенко В.

9 клас – Ціко А.

Технології

8 клас -   Рубцов І.

           9 клас – Левченко Д.

Зарубіжна література

            7 клас – І місце Лонкаревич П., ІІ місце – Дарнопих Б.

 

Виходячи з вищезазначеного

 

                        НАКАЗУЮ:

 

1.Учителям-предметникам Мельник В.В., Цимбал О.В., Стрілець М.В., Радченку О.М.:

1.1.Залучати ширше коло учнів до участі в шкільних предметних олімпіадах.

1.2.Звернути увагу на наукову роботу та підготовку учнів до участі в МАН.

2.Учителям української мови та літератури Биковець Н. І., Мельник В. В.:

2.1. Посилити роботу по підготовці учнів до конкурсів ім. Т. Г. Шевченка та імені П. Яцика.

2.2.Провести роз’яснювальну роботу щодо участі учнів в українознавчій грі «Соняшник».

3. Учителям-предметникам:

3.1. Готувати учнів до участі в районних предметних олімпіадах на систематичній основі.

3.2. Проводити предметні тижні та декади з метою активізації учнів та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника завідувача філії з навчально-виховної роботи Карпович Л. М.

 

 

 Завідувач філії

Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2                                                                 Т. В. Кулікова

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: gr27298 (07.11.2019)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020