Субота, 21.09.2019, 04:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст. №4 

Категорії розділу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Наші медалісти
2009 рік
1. Горин Ірина Василівна
2. Чухно Олександр Іванович (с. м.)
2008 рік
1. Шовкопляс Юлія Валеріївна
2. Плис Ірина Григорівна
2007 рік
1. Кривохат Наталія Вікторівна
2. Линовицька Інна Петрівна
3. Наріжна Яна Іванівна
2006 рік
1. Александров Ігор Сергійович
2. Кубрак Юлія Борисівна
3. Кузьменко Тетяна Миколаївна
4. Середа Роман Сергійович
5. Цимбал Олег Валентинович
2005 рік
1. Рябокінь Юлія Петрівна
2. Рекун Людмила Андріївна
3. Савчук Аліна Володимирівна
4. Шевченко Тетяна Леонідівна
2002 рік
1. Худик Марина Степанівна
2. Бабак Любов Вікторівна
3. Климчук Софія Павлівна
4. Скрипка Олена Сергіївна (с. м.)
2001 рік
1. Молчанов Сергій
2. Стрілець Ірина Григорівна
2000 рік
1. Іванова Ольга Олегівна
2. Кузьменко Павло Миколайович
3. Лещенко Наталія Миколаївна
4. Ляшенко Наталія Олександрівна
5. Симоненко Тетяна Володимирівна
1999 рік
1. Мандзюк Тетяна Юріївна
2. Ковтун Ігор Іванович
3. Кубрак Руслан Борисович
4. Биков Руслан Васильович (с.м.)
1998 рік
1. Кубрак Наталія Володимирівна
2. Хатьонка Дмитро Петрович
3. Котенко Маргарита Юріївна
4. Сорока Наталія Володимирівна
5. Сім’якіна Олена Володимирівна
1997 рік
1. Биковець Валерій Іванович
2. Кривохат Лілія Вікторівна
3. Отченко Дмитро Олександрович
4. Приліпко Оксана Павлівна
5. Бусло Катерина Олександрівна
6. Васіна Тетяна Володимирівна
7. Зайцев Олександр Володимирович
8. Кірідон Людмила Євгенівна
1996 рік
1. Бурлака Андрій Олександрович
2. Дичук Ігор Анатолійович
3. Ковтун Олександр Іванович
4. Козловський Сергій Петрович
5. Іваникіна Інна Володимирівна
6. Шульженко Юлія Іванівна
1993 рік
1. Мандзюк Людмила Юріївна
2. Міхно Галина Миколаївна
3. Пономаренко Людмила Юріївна
1992 рік
1. Линовицька Оксана Миколаївна
2. Тараненко Наталія Григорівна
3. Гавриленко Олена Миколаївна
4. Дяченко Людмила Григорівна
1985 рік
1. Бабак Лариса Анатоліївна
1980 рік
1. Ушко Наталія Григорівна
1978 рік
1. Шаповаленко Олександра Олександрівна
1977 рік
1. Гавриленко Анатолій Іванович
1970 рік
1. Рябокінь Алла Пилипівна
1971 рік
1. Рохманійко Людмила Кузьмівна
1969 рік
1. Жигун Ніна Григорівна
2. Пасічна Людмила Михайлівна
1967 рік
1. Космуля Любов Вікторівна
2. Садовніченко Олександр Григорович
3. Діденко Василь Макарович
1966 рік
1. Тарасенко Тарас Олексійович
2. Тарасенко Микола Олексійович
3. Трихліб Неоніла Дмитрівна
4. Шмаркуненко Лариса Сергіївна
1965 рік
1. Федоренко Василь Васильович
1964 рік
1. Турчин Петро Петрович
1959 рік
1. Черницька Валентина Миколаївна
1957 рік
1. Юрченко Лілія Іванівна
2. Лагута Ганна Миколаївна
3. Гавриленко Валерій Кіндратович
4. Вовк Ганна Савівна
Категорія: Мої статті | Додав: gr2 (19.01.2011)
Переглядів: 743 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019