Субота, 15.08.2020, 12:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст. №4 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук

Інформація для вчителів

Затверджено

                                                                           Рішенням Педагогічної ради

від 02.05.2018

                                                                           Протокол № 4

 

Робочий навчальний план для 10 класу

філологічного напрямку

історико-філологічного профілю

Предмет

Кількість годин на тиждень

1. Українська мова

4

2. Українська література

2

3. Зарубіжна література

1

4. Іноземна мова

2

5. Історія України

3

6. Всесвітня історія

1

7. Громадянська освіта

2

8. Алгебра

2

9.Геометрія

2

10.Біологія,екологія

2

11. Географія

1,5

12. Фізика

3

13. Хімія

1,5

14. Фізична культура

3

15. Захист Вітчизни

1,5

Вибірково-обовязкові предмети

 

1.Інформатика

1,5

2.Технології

3

Гранично допустиме

33

Всього

36

 

 

 

Науково-методична діяльність. Адміністрація школи головним завданням методичної роботи вважає активізацію творчих здібностей учителя через роботу в МАН, участь у творчих конкурсах. Щороку учні беруть участь в математичному конкурсі «Кенгуру», «Соняшник», Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика, конкурсі імені Т. Г. Шевченка Традиційними є взаємовідвідування уроків. Особливо вчителі відвідують уроки учнів 4 класу з метою ознайомлення з підготовкою учнів до навчання в середній школі. Вирішальна ланка системи методичної роботи – самоосвіта вчителів. Кожен член педагогічного колективу працює над певною методичною проблемою, яка перекликається із загальношкільною проблемою, але уточнює, розширює, деталізує її. Фахові періодичні видання передплачуються членами шкільних методичних об’єднань за власний рахунок. 1. Гуманітарне методичне об’єднання – 4. 2. Природничо-математичне методичне об’єднання – 3. 3. Творче об’єднання – 4. 4. Методичне об’єднання вчителів початкових класів – 4. Всього фахових періодичних видань педагогічного спрямування вчителі виписують 15 одиниць. Усі педагогічні працівники вчасно проходять атестацію та курсову перепідготовку. Особливу увагу методична рада приділяє роботі з молодими вчителями. За кожним молодим спеціалістом закріплено фахівця-наставника: Бондаренко О. М. – за вчителем Білоцерківець І. С., Биковець Н. І. – за Бондаренко Т. І., Радченко О. М. – за Куцеволом З. В. Розроблена пам’ятка для молодого вчителя, доповіді вчителів-наставників заслуховуються на нарадах при директору, існує практика взаємовідвідування уроків. Молоді вчителі активно залучаються до роботи методичних об’єднань, пройшли курси «Інтел». Проводиться анкетування з метою виявлення проблем і труднощів молодих фахівців. На базі школи постійно проходять районні семінари. У квітні 2015 р. відбувся районний семінар директорів шкіл з проблеми «Проектне навчання як напрямок реалізації інформаційно-комунікаційних технологій». Учитель Биковець Надія Іванівна брала участь в конкурсі «Учитель року-2015» в номінації «українська мова та література» та посіла друге місце. Результатом методичної роботи в школі є успіх дітей на районних та обласних олімпіадах. У 2014-2015 н. р. – два перших місця, три других, три третіх на районних предметних олімпіадах. Біологія Лунга Юлія – 10 клас – ІІІ місце. Екологія Лунга Юлія – 10 клас – ІІ місце. Географія Лунга Юлія – 10 клас – І місце. Коломієць Анастасія – 8 клас – ІІ місце. Історія Лунга Юлія – 10 клас – І місце Коломієць Анастасія – 8 клас – ІІІ місце Фізика Лунга Юлія – 10 клас – ІІІ місце. Хімія Лунга Юлія – 10 клас – ІІ місце. Лунга Юлія посіла ІІ місце в конкурсі імені Т. Г. Шевченка. Учениця 10-го класу Лунга Юлія посіла ІІ місце на обласній олімпіаді з історії, друге місце на обласній олімпіаді з географії, друге місце на обласній олімпіаді з біології.


Участь у конкурсі "Вчитель року 2012"

Чухно Валентина Миколаївна взяла участь у конкурсі в номінації "Біологія" (урок біології в 10 класі на тему "Мітоз"). Районний відділ освіти відзначив належний науково-методичний і фаховий рівень учасника районного конкурсу Чухно Валентини Миколаївни.


Участь у МАН

Представлені 2 роботи:

1. Робота учня 11 класу Шовкопляса Валерія на тему "Деякі дані про гніздування Motacilla Citreola Pall на території Гребінківського району" (секція біології)

Науковий керівник Чухно В.М. вчитель біології, вчитель вищої категорії.

Робота пройшла заочний тур. У Полтаві Шовкопляс Валерій набрав 75 баліві посів ІІІ місце.

2. Робота учня 11 класу Шовкопляса Валерія "Вплив Місяця на жителів Землі" (секція астрономії)

науковий керівник Бондаренко В.О., вчитель І категорії.


Дата засідання шкільної атестаційної комісії

27 березня 2012 року атестуються такі вчителі:

1. Чухно Валентина Миколаївна, вчитель біології та хімії.

2. Гуняга Галина Самійлівна, вчитель початкових класів.

3. Бондаренко Владислав Олександрович, вчитель інформатики та фізики.

4. Козоріз Тетяна Григорівна, вчитель світової літератури та російської мови.

5. Попович Віра Павлівна, бібліотекар.


 

Участь вчителів школи у районних конкурсах

Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020