Понеділок, 10.12.2018, 10:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст. №4 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук

Науково-метод. робота

 

Шкільна документація про присвоєння  статусу філії 

 

 

 

 

 

Графік проведення моніторингу в Гребінківській ЗОШ І-ІІ ст. №2 в І семестрі 2018-2019 н.р.

Дата/Клас 3 4 5 6 7 8 10
08.10 2 урок       Англ.мова      
3 урок         Англ.мова    
4 урок              
10.10 2 урок Укр.мова     Історія      
3 урок   Математика     Історія    
4 урок     Укр.мова        
18.10 2 урок     Математика        
3 урок           Математика  
4 урок              
26.10 2 урок           Біологія  
3 урок              
4 урок              

 

 

 

 

 

31.05.2018                                                                                                                             Наказ  №6

Про зарахування учнів до 1 класу.

Згідно поданих заяв зарахувати учнів до 1 класу:

1. Буркацьку Валерію Валеріївну

2. Вишневського Рената Михайловича

3. Гапоненко Ярослава Володимировича

4. Головатенко Софію Володимирівну

5. Євстратенко Наталію Володимирівну

6. Зайченко Валентина Васильвича

7. Коваля Максима Сергійовича

8. Кубрака Андрія Юрійовича

9. Мироненко Євгенію Олександрівну

10. Міщенко Андрія Ігоровича

11. Попович Вікторію Анатоліївну

12. Радченко Софію Олегівну

13. Симоненка Богдана Володимировича

14. Степаненко Анну Тарасівну

15. Стоян Єремія Олегівна

16. Чинчика Владислава Сергійовича

17. Шадріна Артема Ігоровича

18. Шелембу Марину Олексіївну

Директор школи       Кулікова Т.В.

 

31.08.2018                     Наказ №10

Про відрахування учнів з 1 класу

Згідно поданих заяв відрахувати учнів 1 класу і видати документи

1. Стояну Єремії для навчання в 1 класі Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

2. Єрмаковій Наталії у звязку з тим, що батьки вирішили віддати дитину до 1 класу з 1.09.2019 року

3. Учениці 1 класу Мироненко Євгенії для навчання в Гребінківській гімназії.

Директор школи         Кулікова Т.В.

 

20.09.2018                       Наказ   №12

Згідно наказу від 20.09.2018 директора Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Кохно Л.С. та поданих заяв батьків зарахувати

1. До 1 класу Бабенка Марата

2. До 2 класу Бабенко Русаліну , що приїхали на постійне місце проживання в м.Гребінку з м.Золотоноша

 

Завідувач філії                  Кулікова Т.В.

 

 

Гребінківська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 2

 

НАКАЗ

 

        27. 11. 2017                                                                             № 175

        Про підсумки районних

        предметних олімпіад

 

З метою виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, а також стимулювання самостійної роботи школярів щодо вивчення окремих предметів відповідно до визначених шляхів розв’язання методичної проблеми школи, пов’язаної із запровадженням диференційованого підходу до навчання та виховання дітей в школі, в листопаді 2017 року були проведені районні предметні олімпіади.

Переможцями та призерами стали такі учні школи:

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Згідно рішення фахових журі по перевірці робіт учасників районних олімпіад визнати переможцями наступних  учнів:     
  2.  з української мови та літератури

Пилипенко Марина – 8 клас – І місце.

Куцевол Діана – 7 клас – І місце

                   З біології

 Бондаренко Владислав – 10 клас – І місце

Призерами районних предметних олімпіад стали такі учні:

З математики

Сабурова Анна – 8 клас – ІІ місце

Коломієць Анастасія – 11клас – ІІІ місце

З економіки

Коломієць Анастасія – 11клас – ІІІ місце

з української мови та літератури

Коломієць Наталія – 7 клас – ІІІ місце.

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Учителям-предметникам:

1.1. Відзначити переможців районних предметних олімпіад 

1.2.Звернути увагу на подальшу підготовку учнів до районних предметних олімпіад, особливо тим вчителям, учні яких не стали переможцями та призерами районних предметних олімпіад.

2.Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи.

 

Директор школи:                                                           Т. В. Кулікова

 

Гребінківська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 2

 

НАКАЗ

 

        27. 11. 2017                                                                                № 176

        Про підсумки ІІ етапу

        ХVІІІ Міжнародного конкурсу

        з української мови імені П. Яцика

         На виконання листа Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідно доплану роботи відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА, плану роботи районного методичного кабінету 18 листопада 2017 р. було проведено ІІ (районний) етап  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів школи. Виходячи з рішення журі по перевірці робіт учасників районного конкурсу переможцем визнано ученицю 7 класу Куцевол Діану. Призерами  районного конкурсу визнано

Коломієць Анастасію – 11 клас – ІІ місце

  • Коломієць Наталія – 6 клас – ІІІ місце
  • Сабурову Анну – 8 клас – ІІІ місце.

Виходячи з вищезазначеного

 

НАКАЗУЮ:

        

  1. Заступнику директора з виховної роботи Чернишевській  Н. Г. поповнити банк даних обдарованих дітей ЗНЗ.
  2. Учителям школи проводити роботу з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Карпович Л. М.

 

 

 

    Директор школи:                                                           Т. В. Кулікова

Гребінківська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 2

 

НАКАЗ

 

        27. 11. 2017                                                                                № 177

        Про підсумки районного етапу

        VІІІМіжнародного мовно-літературного

        конкурсу учнівської та студентської

        молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н. р.

         З метою виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності  творити добрі справи задля рідної Батьківщини 25 листопада 2017 року було проведено районний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів.

 Виходячи з рішення журі по перевірці робіт учасників районного конкурсу, переможцем визнано ученицю 7 класу Куцевол Діану (учитель Бондаренко Т. І.). Призером районного конкурсу визнано ученицю 7 класу Коломієць Наталію, яка посіла 3 місце.

Виходячи з вищезазначеного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Заступнику директора з виховної роботи Чернишевській Н. Г. поповнити банк даних обдарованих дітей ЗНЗ.
  2. Учителям школи проводити роботу з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського  народу.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Карпович Л. М.

 

 

 

    Директор школи:                                                           Т. В. Кулікова

 

 

Підсумки районного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце : Куцевол Діана(5кл)

Підсумки ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце : Коломієць Анастасія - 9кл

ІІ місце : Куцевол Діана (5кл), Запара Аліна (9кл)

ІІІ місце : Коломієць Наталія(5кл)

 

Підсумки районних предметних олімпіад(2015-2016)

І місце : Лунга Юлія (1кл)-географія, біологія, історія

ІІ місце : Бичовий Євген (9кл)-техгології, Харковський Євген (11кл)-англійська мова

ІІІ місце : Харковський Євген (11кл)-українська мова та література, Сабурова Анна (6кл) - математика, Лунга Юлія (11кл) - фізика.

 

Результати шкільних предметних олімпіад(2015-2016)

Математика

І місце : Лунга Анна, Сабурова Анна - 6 кл. Кубрак Максим - 7кл. Бондаренко Владислав - 8 кл. Коломієць Анастасія - 9кл. Анталік Ярослав - 10 кл. Харковський Євген - 11 кл.

ІІ місце : Мельник Максим - 7клас Астішина Тетяна - 8 кл. Запара Аліна - 9кл.

Англійська мова

І місце : Коломієць Анастасія - 9кл. Харковський Євген - 11кл.

ІІ місце : Запара Аліна - 9 кл. Лунга Юлія - 11кл.

ІІІ місце : Попович Єлизавета - 11кл.

Українська мова

І місце : Кубрак Максим - 7кл. Бондаренко Владислав - 8кл.  Коломієць Анастасія - 9кл. Лунга Юлія - 11кл.

ІІ місце : Запара Аліна - 9кл. Астішина Тетяна - 8кл.

Історія

І місце : Омельяненко Аліна - 8кл. Коломіець Анастасія - 9кл. Михайліченко Тетяна - 10кл. Лунга Юлія - 11кл.

Правознавство

І місце : Русіна Марія - 9кл. Лисенко Едуард -9кл.

ІІ місце : Бичовий Євген - 9кл.

Фізика

І місце : Бондаренко Владислав - 8кл. Головський Олексій - 9кл. Анталік Ярослав - 10кл. Лунга Юлія - 11 кл.

ІІ місце : Дяченко Богдан - 8кл. Коломієць Анастасія - 9кл.

 

Інформаційні технології

І місце : Школяр Павло - 9кл. Анталік Ярослав - 10кл. Лунга Юлія - 11кл.

Астрономія

Лунга Юлія - 11кл.

Біологія

І місце : Бондаренко Владислав - 8кл. Коломієць Анастасія - 9кл. Анталік Ярослав - 10кл. Лунга Юлія - 11 кл.

ІІ місце : Запара Аліна - 9кл. Бичова Ірина - 11 кл.

Хімія

І місце:Кубрак Максим - 7 кл. Бондаренко Владислав - 8кл. Коломієць Анастасія - 9кл. Анталік Ярослав - 10кл. Лунга Юлія -11кл.

ІІ місце: Запара Аліна - 9кл.,Михайліченко Тетяна - 10кл.

Технології

І місце : Школяр Павло - 9кл., Антлік Ярослав - 10кл., Кубрак Ростислав - 11кл.

ІІ місце : Омельченко Володимир - 10кл.

Креслення

І місце : Малука Вадим - 8кл., Головський Олексій - 9кл.

ІІ місце 6: Школяр Павло - 9кл.

Географія

І місце : Бондаренко Владислав - 8кл., Коломієць Анастасія - 9кл., Анталік Ярослав - 10кл., Лунга Юлія - 11кл.

ІІ місце - Закревська Валентина - 8кл.

 

 

 

 

 

Участь у конкурсі "Учитель року - 2016"

Взяла участь у конкурсі "Учитель року - 2016" учитель математики Білоцерківець Ірина Сергіївна. Учитель ІІ кваліфікаційної  категорії Білоцерківець І.С. посіла ІІ місце в номінації"математика".

У школі постійно працює координаційна рада


Успішність учнів за І семестр

5 клас

Високий рівень - 13%-2 чол.

Достатній - 27% - 4 чол.

Середній - 60% - 9 чол.

Низький - 0%

 

9 клас

Високий рівень - 0%

Достатній - 26% - 5 чол.

Середній - 53% - 10 чол.

Низький - 21% - 4 чол.

 

 

11 клас

Високий рівень - 15%

Достатній - 30% 

Середній - 40% 

Низький - 5% 

 

 

8 клас

Високий рівень - 0%

Достатній - 30% 

Середній - 70% 

Низький -0% 

 

 

6 клас

Високий рівень - 0%

Достатній - 8.3% 

Середній - 66.6% 

Низький - 25% 

 

 

3 клас

Високий рівень - 0%

Достатній - 50% 

Середній - 40% 

Низький - 10

 


 

Дата засідання шкільної атестаційної комісії

27 березня 2012 року атестуються такі вчителі:

1. Чухно Валентина Миколаївна, вчитель біології та хімії.

2. Гуняга Галина Самійлівна, вчитель початкових класів.

3. Бондаренко Владислав Олександрович, вчитель інформатики та фізики.

4. Козоріз Тетяна Григорівна, вчитель світової літератури та російської мови.

5. Попович Віра Павлівна, бібліотекар.

 


Участь у МАН

Представлені 2 роботи:

1. Робота учня 11 класу Шовкопляса Валерія на тему "Деякі дані про гніздування Motacilla Citreola Pall на території Гребінківського району" (секція біології)

Науковий керівник Чухно В.М. вчитель біології, вчитель вищої категорії.

Робота пройшла заочний тур. У Полтаві Шовкопляс Валерій набрав 75 баліві посів ІІІ місце.

2. Робота учня 11 класу Шовкопляса Валерія "Вплив Місяця на жителів Землі" (секція астрономії)

науковий керівник Бондаренко В.О., вчитель І категорії.

 


Контроль за станом викладання (2011-2012)

 

Термін перевірки Предмет Вчитель

 

Вересень - жовтень

 

Світова література Стрілець М.В., Козоріз Т.Г.

 

Листопад - грудень

Біологія,

образотворче мистецтво

Чухно В.М.

Мехедова Л.М.

 

 

Січень - лютий

 

Математика

Початкові класи

Назаренко І.С., Бондаренко О.М.

Гетта Ю.Г., Гуняга Г.С., Іванченко О.А., Бондаренко І.П.

 

Березень - квітень

 

Українська мова

Фізична культура

Бондаренко Т.І.

Куцевол З.В.

 

 

 


Участь у конкурсі "Вчитель року 2012"

Чухно Валентина Миколаївна взяла участь у конкурсі в номінації "Біологія" (урок біології в 10 класі на тему "Мітоз"). Районний відділ освіти відзначив належний науково-методичний і фаховий рівень учасника районного конкурсу Чухно Валентини Миколаївни.

 


Конкурс імені Т.Г.Шевченка

Взяли учвсть 13 учнів

5кл. - Коломієць Анастасія, Запара Аліна, Кобзар Валентина, Головатенко Анжела

7кл. - Гетта Катерина, Лунга юлія

8кл. - Яременко Альона

9кл. - Середа Анна

10кл. - Попович Юлія, Клочко Світлана

11кл. - Оганесян Римма, Шовкопляс Валерій, Степаненко Ольга


 

Участь у конкурсі імені П.Яцика

Взяли участь 14 учнів

3кл. - Мельник Максим

4 кл. - Астішина Тетяна

5кл. - Коломієць Анастасія, Запара Аліна

6кл. - Хорсова Альона

7кл. - Лунга Юлія, Попович Єлизавета

8кл. - Андрєєва Катерина

9кл. - Іващенко Олександр

10кл. - Попович Юлія, Клочко світлана

11кл. - кадькало Олена, Городецька Анна, Зайчик Тетяна

 


Графік проведення шкільних олімпіад

10.10.2011 - 20.10.2011

Переможці

Українська мова та література

7 клас - І місце - Лунга Юлія, Попович Єлизавета

8 клас - І місце - Андрєєва Катерина

9 клас - І місце - Іващенко Олександр

10 клас - І місце -Попович Юлія

11 лкас - І місце - Степаненко Ольга

Світова література

9 клас І місце Гордієнко Олександр

10 клас І місце - Макота Євген

11 клас І місце - Оганесян Римма

Англійська мова

8 кл. І місце - Сліпак Ігор

9 кл. І місце - Гордієнко Олександр

10 кл. І місце - Попович Юлія

11 лк. І місце Оганесян Римма

Історія

8 кл. І місце - Сліпак Ігор

9 кл. І місце - Гордієнко Олександр

10 кл. І місце - Клочко Світлана

11 кл. І місце - Оганесян Римма

Правознавство

9 кл. І місце - Гордієнко Олександр

10 кл. І місце - Попович Юлія

Математика

6 кл. І місце - Хорсова Альона

7 кл. І місце - Лунга Юлія

8 кл. І місце - Сліпак Ігор

9 кл. І місце - Головський Олесь

10 кл. І місце - Попович Денис

11 кл. І місце - Шовкопляс Валерій

Фізика

7 кл. І місце - Попович Єлизавета

8 кл. І місце - Сліпак Ігор

9 кл. І місце - Гордієнко Олександр

10 кл. І місце - Попович Денис

11 кл. І місце - Шовкопляс Валерій

Хімія

8 кл.- Сліпак Ігор

9 кл. - Гордієнко Олександр

10кл. - Попович Денис

11 кл. - Шовкопляс Валерій

Біологія

8кл. - Мирна Оксана

9кл. - Назарова Олена

10кл. - Попович Юлія

11кл. - Шовкопляс Валерій

Географія

7кл. - Лунга Юлія

8кл. - Сліпак Ігор

9кл. - Гордієнко Олександр

10кл. - Попович Денис

11кл. - Шовкопляс Валерій

Трудове навчання

8кл. - Сліпак Ігор

9кл. - Юран Володимир

10кл. - Школяр Ігор

11кл. - Куцевол Андрій

Педагогіка і психологія

11кл. - Оганесяр Римма

Екологія

10кл. - Попович Юлія

11кл. - Оганесян Римма

-->

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018